Jah
Sutra mi je trideset. Ne volim rodjendan(e). Ima neka nostalgija u njima. Al ima i ono boli me dupe, i onaj ponos dokle si dogurao i sta sve prezivio a o(p)stao.
Sutra mi je trideset. Ne volim rodjendan(e). Ima neka nostalgija u njima. Al ima i ono boli me dupe, i onaj ponos dokle si dogurao i sta sve prezivio a o(p)stao.